درباره ما

شرکت توان گستر پایاب با هدف ارائه خدمات مهندسی، تأمین، نصب و راه‏اندازی در زمینه نفت، گاز و صنایع پالایشگاهی، فعالیت خود را از سال 1384 آغاز نمود.

طی گذشت دو دهه فعالیت مستمر و کارآمد در صنعت نفت و گاز کشور و حضور متخصصان و مدیران این شرکت در ده‏ها پروژه ملی، این شرکت را قادر ساخته است در انجام پروژه‏های نفتی در حوزه صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی به صورت کلید در دست EPC، EPCC، EPCF و BOT  با استفاده از دانش به‏ روز، توانمندی فنی و تخصص اجرایی خود، حضور و مشارکت گسترده داشته باشد.

همچنین در بخش بازرگانی با هدف تثبیت موقعیت خود در بازار داخلی و بین المللی و نیز تعیین چشم انداز از ایفای نقش برجسته در این زمینه و افزایش آن، اقدام به تدوین طرح تجاری از قبیل ارتباط تنگاتنگ با تولیدکنندگان، تأمین‏کنندگان و منابع داخلی و خارجی، عضویت در اتاق بازرگانی ایران و عمان، اخذ مجوزهای صادرات و واردات کالا، حضور در نمایشگاه‏های داخلی و بین‏المللی و اخذ نمایندگی خارجی نموده  است.

همچنین این شرکت موفق به اخذ چندین نمایندگی رسمی از شرکت‏های متعدد اروپایی گردیده است که تحت عنوان زیرمجموعه‏های شرکت در حال فعالیت می‏باشند.

مدیریت شرکت توان گستر پایاب با تفکر توسعه پایدار، هر یک از بخش های مهندسی، تأمین کالا و اجرا را خود به صورت مجزا پایه‏ریزی کرده و در روندی دشوار ولی منطقی، آن ها را به عنوان بازوهای اصلی اجرایی پروژه های در دست اجرای خود به کار می بندد. تأکید بر ارتباط بلند مدت با کارفرمایان و توجه به شایسته سالاری و احترام به حقوق متقابل کارکنان و مجموعه، و پایه‏ریزی رفتار سازمانی بر اساس صداقت در گفتار، عمل، تعهد و پایبندی به اخلاق حرفه ای و سلامت در کار، از ارزش ها و اصول اولیه تعریف شده سازمانی این شرکت می‏باشد، این موضوع یکی از بارزترین مشخصه های شرکت توان گستر پایاب است که تبلور آن را می‏توان در جذب نظر مثبت کارفرمایان، احساس تعلق مدیران و کارمندان به مجموعه مشاهده نمود.

همچنین در راستای افزایش رضایت‏مندی کارفرمایان و ذینفعان و ارائه مداوم و اثربخش خدمات (افزایش سطح کیفی ارائه خدمات)، این شـرکت موفق به پیاده‏سازی سیستـم مدیریت یکپارچـه (IMS) گردیده و اجرا و اسـتقرار اسـتانداردهای ISO 9001: 2015، ISO 14001: 2015، ISO 45001: 2018 و HSE-MS را در کلیه فرآیندهای سازمانی، الگو و سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

در طی سال اخیر شرکت توان گستر پایاب با صرف بیش از 6 میلیون نفر ساعت موفق به دریافت تقدیرنامه HSE APPRECIATION AWARD (بدون حادثه جانی)، در پروژه‏های جاری گردیده است که این خود نشان از رعایت الزامات HSE، نه تنها به عنوان یک اولویت بلکه به عنوان یک ارزش والا دارد و تلاش می کند با رعایت این الزامات، فرهنگ به صفر رساندن خسارات را در مجموعه نهادینه کند و با اقدامات ایمنی و با کیفیت از هرگونه آسیب به سرمایه های انسانی، محیط زیست و جامعه پیرامون جلوگیری نماید.

تلفیق تکنولوژی و توانمندی‏های شرکت توان گستر پایاب، این شرکت را قادر به ارائه بهترین خدمات و ایجاد رضایت‏مندی کارفرمایان و ذینفعان ساخته است.

چشم انداز

ایجاد مجموعه‏ ای یکپارچه، کارآمد و پویا با هدف بالفعل نمودن کلیه پتانسیل‏ های موجود در مجموعه و توسعه فعالیت‏ ها در عرصه اجرای پروژه‏ های ملی در سطح کشور و منطقه

مأموریت

ارائه خدمات با حداکثر کیفیت، حداقل زمان و هزینه و همچنین جلب رضایت کارفرمایان